Eposta
   
Şifre
 
Şifremi Unuttum ?

İndirim Anlaşmalarımız

                              

FİBAR TUR                                                                                                                                          : 
Günübirlik ve 3 geceye kadar konaklamalı (3 gece dahil) yurt içi turlarda %20 indirim sağlanacaktır. Odamız Üyeleri ve Veteriner Fakültesi Öğrencileri faydalanabilecektir.
Firma iletişim : 0256 213 66 99

 

UÇAK İŞ GİYİM                                                                                                                                 : 
www.ucakisgiyim.com adresinden yapılacak olan online alışverişlerde  %15 indirim uygulanacaktır. Odamız Üyeleri ve Veteriner Fakültesi Öğrencileri faydalanabilecektir. Site üzerinden üyelik gerçekleştirildikten sonra, alışverişlerde kupon kodu bölümüne VETHEK yazıldığında sepetteki total bakiye üzerinden otomatik olarak indirim uygulanacaktır. Firma İletişim : 0542 509 24 27


ÜNLÜOĞLU HUKUK                                                                                         : 
Av. Mehmet Akif ÜNLÜOĞLU, Perşembe Günleri  09:00 – 16:00 saatleri arasında odamız üyelerine danışmanlık hizmeti verecektir. Danışmanlık bedeli odamız tarafından karşılanacaktır, üyemizden ücret talep edilmeyektir. Hukuk Bürosu İletişim : 0532 171 98 90


BP AKARYAKIT İSTASYONLARI                                                                     :
Ülke çapında anlaşmalı BP İstasyonlarından, Motorin ve Benzin alımlarında, üyelerimize özel, litre fiyatından net  “30 KRŞ”  indirim uygulanacaktır. Üyelerimiz, odamız sekreteryasından form doldurarak indirim kartını temin edebilirler.İZMİR “A PATOLOJİ LABORATUVARI”                                                          :  
Odamız üyesi meslektaşlarımız, anlaşma şartları gereğince, numune kargo gönderim ücreti ödemeyecekler, analiz ücretlerini ise net %10 indirimli olarak ödeyeceklerdir. Analiz fiyatları ve numune gönderi formu için oda sekreteryamız ile irtibat kurabilirsiniz. 

 

 "HASVET MEDİKAL”                                                                                      :
Görüşmelerimiz neticesinde, Hasvet Medikal Firması, Isı ve Nem kaydı yapabilme özelliğine sahip datalogger cihazların satışını ve mevcut cihazlarımızın TURKAK onaylı kalibrasyon hizmetini oda üyelerimize özel indirimli olarak yapacaktır. Fiyat bilgisi için odamızla iletişim kurabilirsiniz.
Sipariş için Firma İletişim 0531 939 01 88 "DENİZ OTO LASTİK”                                                                                    :   
Görüşmelerimiz neticesinde, Deniz Oto Lastik (Merkez: Zeybek Mah. Yeni San. Cd. No:27/11 Efeler/AYDIN, Şube: Ata Mah. Gıdacılar Cd. No:4/B Efeler / AYDIN) firması, Hankook, Lassa ve Bridgestone marka lastiklerde üyelerimize, veteriner fakültesi öğrencilerimize ve birinci derece yakınlarına, HANKOOK marka lastiklerde %35, LASSA marka lastiklerde %25, BRİDGESTONE marka lastiklerde %25  net indirim uygulayacaktır. Sökme-Takma-Balans-Sibop ücreti Deniz Oto Lastik firmasına ait olacaktır. Firma İletişim: 0256 226 33 55 ve 0256 231 12 13 "EREN OSGB”                                                                                              : 
 20.06.2012 tarihinde yayinlanan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği Veteriner Muayenehane ve Poliklinikleri "TEHLİKELİ" iş sınıfına girmektedir.Bu yasa gereği "Personel Calistiran" muayenehane ve polikliniklerimizin bir OSGB den hizmet alması gerekmektedir.Odamız yönetimince bu konu için OSGB ler ile görüşülmüş olup, EREN OSGB LTD. ŞTİ çalışan personel basina kdv dahil aylik 40 TL ücretle hizmet verebilecegini iletmistir. Sigortalı personeli olan üyelerimiz ilgili sirketin Sorumlu Müdürü ile 05055209763 ve 2122999  numaralı telefonlardan iletişim kurabilirler.
 

"SİSER İŞİTME CİHAZLARI”                                                                         :
Yapılan görüşmeler netcesinde, Siser İşitme Cihazları Firması,veteriner fakültesi öğrencilerimiz, oda üyelerimiz ve 1. dereceden yakınları için işitme cihazı alımında %30 indirim uygulayacak, 1 yıllık pil ve kalıp/montaj hizmetini ücretsiz verecek,cihaz alımı sonrasında 5 yıl boyunca işitme testi ücreti almayacaktır. Firma iletişim 0256 213 91 92

 

"EGE SOFRASI RESTAURANTLARI”                                                          :
Yapılan görüşmeler netcesinde, Ege Sofrası Restaurant İncirliova Şubelerinin ikisinde de üyelerimize ve Adü Veteriner Fakültesi Öğrencilerimize özel, adisyon bakiyesinden net %20 indirim uygulayacaktır. Firma İletişim: 0256 585 36 00

 

"ÇAKALOĞLU PETROL OFİSİ"                                                              :
Yapılan görüşmeler neticesinde, İlimiz Germencik İlçesinde Bulunan, Çakaloğlu Petrol Ofisi İstasyonu Odamız üyelerine özel, Benzin ve Motorin alımlarımızda, pompa fiyatı üzerinden anında yüzde 5 indirim uygulayacaktır. İndirimden yararlanmak için, akaryakıt alırken Oda Kimliğinizi veya Oda Kayıt Belgenizi ibraz etmeniz yeterli olacaktır. 

 
"NAZİLLİ AKINTÜRK OPET" :
Yaptığımız görüşmeler neticesinde, İlimiz Nazilli İlçesi Şirinevler Migros Yanında bulunan Akıntürk OPET Akaryakıt İstasyonu, Odamız üyelerine özel Motorin alımlarımızda %8 indirim uygulayacaktır. İlgili istasyona müracaat ederek indirim kartınızı alabilirsiniz.

"SHELL İSTASYONLARI" :
Odamız ile Shell Atlasfilo arasında gerçekleşen görüşme neticesinde, üyelerimize ve 1.derece yakınlarına yönelik, tüm shell istasyonlarında, Benzin, Lpg ve Motorinde net %4 indirim uygulanacaktır. İndirim kartı talebi için 0549 301 33 44 ve 0549 699 95 00 nolu telefonlardan iletişim kurabilirsiniz. Hayırlı olmasını dileriz.
 
 
"TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB)" :
Odamız ile Türk Ekonomi Bankası arasında gerçekleşen görüşme neticesinde, ilgili banka üyelerimize özel avantajlar sağlayacaktır. Detay İçin web sitemizin "ODAMIZDAN HABERLER" kısmını inceleyebilirsiniz.
 

 
 

     
Web Tasarım - Venüs Ajans