Eposta
   
Şifre
 
Şifremi Unuttum ?

İndirim Anlaşmalarımız

                              

FİBAR TUR                                     :  Günübirlik ve 3 geceye kadar konaklamalı (3 gece dahil) yurt içi turlarda %20 indirim sağlanacaktır. Odamız Üyeleri ve Veteriner Fakültesi Öğrencileri faydalanabilecektir.
Firma iletişim : 0256 213 66 99

 

UÇAK İŞ GİYİM                           :  www.ucakisgiyim.com adresinden yapılacak olan online alışverişlerde  %15 indirim uygulanacaktır. Odamız Üyeleri ve Veteriner Fakültesi Öğrencileri faydalanabilecektir. Site üzerinden üyelik gerçekleştirildikten sonra, alışverişlerde kupon kodu bölümüne VETHEK yazıldığında sepetteki total bakiye üzerinden otomatik olarak indirim uygulanacaktır. Firma İletişim : 0542 509 24 27


ÜNLÜOĞLU HUKUK            :  Av. Mehmet Akif ÜNLÜOĞLU, Perşembe Günleri  09:00 – 16:00 saatleri arasında odamız üyelerine danışmanlık hizmeti verecektir. Danışmanlık bedeli odamız tarafından karşılanacaktır, üyemizden ücret talep edilmeyektir. Hukuk Bürosu İletişim : 0532 171 98 90


VETERİNERMALZEME.COM      :  www.veterinermalzeme.com  adresinden online olarak yapılacak olan medikal malzeme alışverişlerinde %10 indirim uygulanacaktır. Site üzerinden üyelik işlemi gerçekleştirdikten sonra, firma ile görüşerek odamız üyesi olduğunuzu bir defaya mahsus beyan etmenizi takiben hesabınıza indirim kuponu tanımlanacaktır, 1 yıl boyunca her alışverişinizde bu indirim uygulanacaktır. Ödeme esnasında kuponlarım bölümünden ilgili kuponu seçtikten sonra sepetinizdeki total bakiye üzerinden %10 indirim sağlanacaktır.  EFT ile ödeme yaptığınız taktirde ekstra %5 indirim daha uygulanacaktır.
Firma İletişim : 0232 341 29 30


NONASPORT SPOR KOMPLEKSİ   :  Ege bölgesinin en büyük spor komplekslerinden olan, Aydın Nonasport Spor Kompleksinde, Açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası, spor salonu v.b. olanakları içeren yıllık üyeliklerde %20 indirim tanımlanacaktır. Çocuklarınıza özel 1 ay ücretsiz yüzme kursu hediye edilecektir. Yıllık üyelikte 2 ay fazla üyelik de firma tarafından hediye edilecek ve 14 ay kulanım yapılabilecektir. Bunun yanında, spor kompleksinde bulunan kafeteryadan da üyelerimiz %10 indirimli olarak faydalanabilecektir. Firma İletişim: 0555 109 09 01


BP AKARYAKIT İSTASYONLARI          :      Ülke çapında anlaşmalı BP İstasyonlarından, Motorin ve Benzin alımlarında, üyelerimize özel, litre fiyatından net  “30 KRŞ”  indirim uygulanacaktır. Üyelerimiz, odamız sekreteryasından form doldurarak indirim kartını temin edebilirler.

SARIOĞLU LOKANTALARI                   :     Aydın Merkez Mimar Sinan Şubesi ve Sevgi Yolu Çarşı Şubesinde geçerli olmak üzere adisyon üzerinden üyelerimize özel net %15 indirim uygulanacaktır. İndirimden faydalanabilmek için, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Kimlik kartının ibrazı zorunludur.


İZMİR “A PATOLOJİ LABORATUVARI” ………………:     Odamız üyesi meslektaşlarımız, anlaşma şartları gereğince, numune kargo gönderim ücreti ödemeyecekler, analiz ücretlerini ise net %10 indirimli olarak ödeyeceklerdir. Analiz fiyatları ve numune gönderi formu için oda sekreteryamız ile irtibat kurabilirsiniz.                            

 

 
 

     
Web Tasarım - Venüs Ajans